دسته بندی

جستجو

تعرفه آگهی

درج آگهی در تمامی دسته‌بندی‌های فری مال رایگان است.

درج آگهی ویژه

در سایت قسمتی به نام آگهی ویژه وجود دارد. تمام آگهی های ویژه در صفحه اصلی وجود دارند و در دسته بندی مرتبط به خود در جایگاه بالاتر قرار دارند . هزینه آگهی ویژه 100 هزار تومان برای یک ماه است.

آگهی‌های برجسته

در حال حاضر با پرداخت مبلغ ۶,۰۰۰ تومان قادر خواهید بود تا آگهی خود را به مدت 7 روز در بخش «آگهی های برجسته» قرار دهید.  ظاهری متمایز از دیگر آگهی‌ها پیدا خواهند کرد.

نردبان

شما با استفاده از «نردبان» می‌توانید آگهی خود را که مدت زمانی از انتشارش گذشته، مجدداً به ابتدای فهرست آگهی‌ها در دسته‌بندی و شهر خاص خود باز گردانید. این آگهی تا زمان دریافت آگهی‌های تازه‌تر در ابتدای فهرست باقی می‌ماند. هزینه‌ٔ هر بار استفاده از  نردبان ۳,۰۰۰ تومان است.

لینک وب‌سایت

شما می‌توانید لینک وب‌سایت کسب و کار خود را در قسمت «ویرایش» وارد کنید تا به صورت کلیک شدنی در کنار اطلاعات آگهی منتشر گردد؛ هزینهٔ استفاده ازاین قابلیت ۲۰,۰۰۰ تومان برای یک ماه هست.

تمدید

با استفاده از این ویژگی آگهی شما پیش از اینکه منقضی شود، تمدید می‌گردد و برای یک ماه دیگر روی فری مال باقی خواهد ماند؛ هزینهٔ استفاده از قابلیت «تمدید» ۱۰۰۰ تومان برای یک ماه هست.

 

از تمامی دوستانی که به صورت حرفه ای می خواهند در شغل خود فعالیت کنند لطفا اول در سایت عضو شوند و اکانت خود را فعال کنند سپس آگهی های خود را وارد و مدیریت کنند.